صفحه قوانین و مقررات حاضر به مثابه یک توافق است که به موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌ الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از پلتفرم آموزشی برنا استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات پلتفرم آموزشی برنا 1399/6/4 بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا 14 روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. پلتفرم آموزشی برنا می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

قوانین و مقررات پلتفرم آموزشی برنا

بخش یک

تعاریف

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که پلتفرم آموزشی برنا تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین پلتفرم آموزشی برنا و کاربران می‌باشد.

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور پلتفرم آموزشی برنا می‌باشد. این پلتفرم شامل دو بخش شامل 1- معرفی و فروش محصولات و 2- سامانه آموزشی است.

سامانه آموزشی: بخش مرتبط با پلتفرم آموزشی برنا است که برای مدیریت دوره های آموزشی ثبت نام شده توسط کاربران طراحی شده است و امکان مشاهده دوره های ثبت نام شده و استفاده از محتوا و مطالب آموزشی در آنها فراهم شده است. کلیه قوانین سایت برای سامانه آموزشی مصداق دارد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر پلتفرم آموزشی برنا موجود است. این آموزش ها برای تشریح نحوه استفاده و پیاده سازی استاندارد های ملی و بین المللی مرتبط با کالا و خدمات تهیه شده و می تواند بصورت های متنوعی مانند: محتوای متنی، صوتی و یا تصویری، فایل های دانلودی، آموزش های ضبط شده و به روش های ذیل ارائه می شود:

1-مقالات آموزشی:هدف از مقالات آموزشی آشنایی با انواع استاندارد ها و فواید و کاربرد آنها است.
2-مطالب آموزشی:هدف از مطالب آموزشی تشریح بخشی از الزامات و یا مفاهیم بیان شده در استاندارد است.
3-دوره آموزشی:هدف از برگزاری دوره های آموزشی آشنایی کلی با الزامات و یا مفاهیم بیان شده در یک استاندارد است.
4-پکیج آموزشی:هدف از ارائه پکیج آموزشی آشنایی کامل با الزامات و یا مفاهیم بیان شده در یک استاندارد است.
5-پروژه آموزشی:

هدف از انجام پروژه آموزشی آشنایی کامل با الزامات و یا مفاهیم بیان شده در یک استاندارد و نیز نظارت بر اجرای صحیح آن تا استاندارد سازی کامل است.

کاربر: کاربر شخصی است که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام، از خدمات سایت استفاده می‌کند. کاربر میتواند بصورت انفرادی ثبت نام کند (کاربر حقیقی) و یا از طرف یک شرکت حقوقی در سایت ثبت نام نماید (کاربر حقوقی).

مدرس: مدرس شخصی دارای صلاحیت است که صلاحیت ایشان توسط تیم ارزیابان گروه مشاوره برنا بررسی شده و می‌تواند در پلتفرم آموزشی برنا دوره های خود را منتشر نماید.

بخش دو

موضوع فعالیت پلتفرم آموزشی برنا

پلتفرم آموزشی برنا در زمینه آموزش نحوه استانداردسازی کالا و خدمات فعالیت می کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بخش سه

حساب کاربری

3-1  عضویت و ایجاد حساب کاربری در پلتفرم آموزشی برنا رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات پلتفرم آموزشی برنا می‌باشد.

برای ثبت نام بصورت کاربر حقوقی، نماینده شرکت یا سازمان متقاضی علاوه بر ثبت اطلاعات خود باید اطلاعات حقوقی شرکت یا سازمان خود را نیز ثبت نماید. در حساب کاربری حقوقی کلیه مسئولیت های حساب ایجاد شده بر عهده نماینده شرکت می باشد و تمامی پیام ها و اطلاعات حساب کاربری به اطلاع ایشان می رسد.

3-2  هر کاربر که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از پلتفرم آموزشی برنا استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

3-3  هر کاربر فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، پلتفرم آموزشی برنا می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام مدیران سایت را ندارد.

3-4  کاربر برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و پلتفرم آموزشی برنا هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

3-5  درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، پلتفرم آموزشی برنا می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

3-6  اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. پلتفرم آموزشی برنا مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

3-7  در صورتی که معلوم شود کاربر به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه پلتفرم آموزشی برنا پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، پلتفرم آموزشی برنا می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

بخش چهار

مسئولیت‌های پلتفرم آموزشی برنا

4-1  اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و پلتفرم آموزشی برنا تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام میدهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساختهای لازم برای این مقصود استفاده نماید.

4-2 پلتفرم آموزشی برنا تمام تلاش خود را می ‌نماید تا آموزش‌ ها و خدمات با کیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

4-3  پلتفرم آموزشی برنا  تمام تلاش خود را جهت به‌ روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

بخش پنج

مسئولیت‌های کاربر

5-1  کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، پلتفرم آموزشی برنا  هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

5-2  اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. پلتفرم آموزشی برنا فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و پلتفرم آموزشی برنا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند پلتفرم آموزشی برنا می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

5-3  کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، پلتفرم آموزشی برنا حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای پلتفرم آموزشی برنا نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

5-4  کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

 5-5  کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

بخش شش

مالکیت معنوی

 6-1 تمام محتوای پلتفرم آموزشی برنا مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به شرکت بانیان راهبردهای نوین ایرانیان (با مسئولیت محدود) می‌باشد و بدون موافقت و اجازه پلتفرم آموزشی برنا، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

6-2  اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذ شده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

بخش هفت

ثبت و ارسال سفارش

7-1  درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش سامانه آموزشی به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی و یا تلفنی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت لینک تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

7-2  درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف 72 ساعت مسترد خواهد شد.

7-3  درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به پلتفرم آموزشی برنا اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به پلتفرم آموزشی برنا، وجوه مربوطه حداقل از 72 ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد.

7-4  اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.

7-5  اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

بخش هشت

ارتباطات

8-1  کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و پلتفرم آموزشی برنا این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

 8-2 اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. پلتفرم آموزشی برنا تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

8-3  در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق 2-8، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه پلتفرم آموزشی برنا نخواهد بود.

8-4 کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با پلتفرم آموزشی برنا در ارتباط باشد.

8-5  پلتفرم آموزشی برنا فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها پلتفرم آموزشی برنا نیست و ثانیا مراتب تخلف را به سامانه پیامکی 09369769758 گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.

بخش نه

نظرات

9-1 کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

9-2 نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

9-3 نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به ‌هیچ‌ وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

9-4 کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

9-5 سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

9-6 سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

بخش ده

تبلیغات در پلتفرم آموزشی برنا

10-1 درصورتی‌که تبلیغاتی در پلتفرم آموزشی برنا انجام شود، پلتفرم آموزشی برنا هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

10-2 درصورتی‌که کاربری قصد انجام تبلیغات در پلتفرم آموزشی برنا را داشته باشد باید موضوع را از طریق راه‌های ارتباطی با شرکت بانیان راهبرد های نوین ایرانیان در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تایید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

بخش یازده

فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور پلتفرم آموزشی برنا هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز پلتفرم آموزشی برنا مسئولیتی ندارد.

بخش دوازده

نمایندگی فروش محصولات

12-1  تمام محصولات پلتفرم آموزشی برنا فقط از طریق پلتفرم آموزشی برنا به نشانی BornaCG.com به فروش می‌رسد. هیچ‌یک از محصولات پلتفرم آموزشی برنا در هیچ مرجع دیگری قابل‌ارائه نیست. در صورت مشاهده تخلف لطفا مراتب را به سامانه پیامکی 09369769758 اطلاع دهید. پلتفرم آموزشی برنا تخلف را از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری می‌نماید.

12-2  همکاری در فروش محصولات پلتفرم آموزشی برنا فقط طبق شرایط و مقرراتی است که به متقاضی اعلام می‌گردد. درصورتی‌که قصد همکاری در فروش محصولات سایت را دارید باید درخواست خود را از طریق راه‌های ارتباطی با شرکت بانیان راهبرد های نوین ایرانیان اعلام کنید تا مراتب و مراحل صحیح و قانونی آن به شما اطلاع داده شود.